آموزش آنلاین ریاضی

هر جای دنیا که هستید فقط با موبایل یا لپتاپ یا هر وسیله دیگری که به اینترنت وصل می‌شود از آموزش آنلاین ریاضی در سایت مسیرفردا بهره ببرید!

آیا می‌دانستید در تمام آموزش‌های ریاضیات خارج از دانشگاه، آموزش آنلاین ریاضی کمترین هزینه را دارد؟

آیا تاکنون به این فکر کرده‌اید که آموزش‌های کلاسی در دانشگاه متناسب با سطح سوالات امتحانی نیست؟! امروزه با گسترش واحدهای دانشگاهی و افزایش ظرفیت دانشگاه‌ها، کیفیت آموزشی در کلاس‌های درسی کاهش پیدا کرده است و دانشجویان برای کسب نمرات خوب و حتی گاهاً فقط برای پاس شدن درس، متوسل به کلاس‌های خصوصی می‌شوند. با توجه به کم بودن نسبت مدرسین خصوصی دانشگاهی به دانشجویان در مقایسه با همین عدد مربوط به دبیرستان، اغلب هزینه کلاس‌های خصوصی دانشگاهی بالاست و اساتید از ۱۵۰ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان برای هر جلسه مطالبه می‌کنند که با بودجه اکثر دانشجویان و خانواده آن‌ها هماهنگ نیست. از این رو بسیاری از دانشجویان جهت یادگیری مطالب به سایت‌های اینترنتی از جمله ویکی‌پدیا مراجعه می‌کنند که بازدهی کمی در آموزش دارند.

آموزش ریاضیات دانشگاهی در بستر اینترنت

از این رو ما چند سال پیش در سایت مسیر فردا اقدام به تهیه پکیج‌های آموزشی ریاضیات دانشگاهی نمودیم تا بتوانیم با هزینه اندکی به دانشجویان کمک کنیم نمرات بالاتری در ریاضیات دانشگاهی کسب کنند.

اما فیلم‌های آموزشی هیچگاه به اندازه کلاس‌های حضوری با مدرس، تاثیرگذار نیستند زیرا شما قادر به پرسش و پاسخ با مدرس نیستید و نمی‌توانید مشکلات و ایرادات خود را رفع کنید. همچنین از لحاظ روحی، کلاس خصوصی تاثیر بیشتری بر روی دانشجو می‌گذارد که موجب افزایش یادگیری دانشجویان عزیز می‌گردد. از همین رو ما برای کمک به دانشجویان، سیستم آموزش آنلاین ریاضی را در سایت «مسیر فردا» را راه‌اندازی کردیم تا با افزایش تعداد دانشجویان، هزینه کلاس‌ها را به میزان خیلی زیادی کاهش دهیم.

آموزش آنلاین ریاضی

نحوه ثبت نام:

حتماً قبل از خرید باید در سایت ثبت‌نام کنید!

ثبت نام جهت کلاس آنلاین ریاضی

 

پس از ثبت نام و ورود به سایت، به صفحه «آموزش‌های آنلاین» مراجعه کنید. لیست تمامی آموزش‌های آنلاین موجود در سایت را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

 

لیست کلاس‌های آنلاین ریاضی:

 

 

سپس بر روی دکمه خرید کلیک کرده و دوره مورد نظر را تهیه کنید.

 

 

خرید کلاس آنلاین

پس از خرید دوره به صفحه همان دوره برگردید. دکمه «خرید» به دکمه «ورود به اتاق» تبدیل شده است:

خرید کلاس آنلاین

به همین راحتی!

توجه: حتماً حداقل ۵ دقیقه قبل از شروع کلاس وارد اتاق شده و آماده یادگیری شوید.

این کلاس‌ها تضمین رضایتمندی دارند و در صورتیکه از کلاس به هر نحوی ناراضی باشید میتوانید از طریق بخش «ارتباط با ما» درخواست استرداد وجه کلاس را بکنید.

کلاس آنلاین ریاضی

نمونه برگزاری کلاس آنلاین:

کلاس بالا به صورت تک نفره و خصوصی با شاگرد برگزار میشد بنابراین مدرس و شاگرد می‌توانستند به صورت دوطرفه ارتباط تصویری داشته باشند ولی در تعداد شاگردان بیشتر، این امکان وجود ندارد و مدرس به صورت یکطرفه تدریس میکند و به سوالات دانشجویان که در چت مطرح می‌کنند، پاسخ می‌دهد.

نکته: برخی مواقع مدرس طبق تشخیص خود می‌تواند در کلاسهای با تعداد بالای شاگردان، صدا یا حتی تصویر یک شاگرد را فعال کند تا سوالات خود را راحت تر بپرسند.

کسب درآمد از سایت مسیرفردا

برای دانشجویانی که قادر به پرداخت هزینه کلاس‌ها نیستند امکانی را تهیه دیده‌ایم که می‌توانند با معرفی کلاس‌های آنلاین و محصولات آموزشی سایت ما به دوستان خود و دیگران، حداقل ۲۵ درصد از فروش را به حساب خود واریز کنند و سپس اقدام به تهیه کلاس‌های آنلاین یا محصولات سایت ما کنند.

برای این منظور کافی است پس از لاگین کردن به سایت، در صفحه «همکاری در فروش» ثبت نام کرده و لینک مخصوص به خود را دریافت کرده و به دوستان خود بدهید. با ورود دوستان شما به سایت از طریق لینک شما، ۲۵ درصد از هر خرید آنها به حساب شما منظور شده و به شماره کارت شما واریز می‌شود.

همچنین اگر محصول خاصی را می‌خواهید به دوستان خود معرفی کنید کافیست لیتک آن محصول را در بخش «URL برگه» قرار داده و لینک اختصاصی آن برگه را دریافت کنید. برای عزیزانی که بیش از ۲۰۰ هزار تومان در ماه درآمد داشته باشند درصد فروش به ۴۰ درصد افزایش پیدا خواهد کرد.

شما می‌توانید با ایجاد کمپین‌های مناسب در تلگرام یا اینستاگرام، درآمدهای میلیونی برای خود ایجاد کنید.