قوانین و مقررات سایت «مسیرفردا»

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت «مسیرفردا» را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

۱- افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند. کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند. کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

۲- هرگونه استفاده کاربر از این سایت به‌ نحوی که باعث از کار انداختن یا اختلال در سایت شود ممنوع است. کاربر اجازه دسترسی یا تلاش برای دسترسی به هرگونه محتوایی که به تشخیص سایت، خارج از دسترس قرارداده شده را ندارد.

۳- تمامی محتوای سایت «مسیرفردا» تنها متعلق به این سایت می باشد و کلیه محصولات دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده تجاری از بخشی از یا کل مطالب غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

۴- کاربر نباید در سایت، اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند.

۵- چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، «مسیرفردا» حق دارد سفارش را باطل کند.

۶- اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از «مسیرفردا» به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

 

معرفی مدیر سایت مسیر فردا

من امین یارمحمدی با ۱۱ سال سابقه تدریس ریاضیات دانشگاهی و دروس تخصصی رشته مهندسی مکانیک و آموزش آنها به دانشجویان با سطوح یادگیری متفاوت، از دوران دانشجویی و حتی در حین دوره سربازی (عصرها بعد از پادگان) تاکنون همواره به امر آموزش اشتغال داشته‌ام و این سایت را برای گسترش آموزش به تعداد بیشتری از دانشجویان و حتی در دورترین نقاط ایران ایجاد کرده‌ام. من سعی کرده ام تا تمامی  تجربیاتم را برای یادگیری بهترِ شما دانشجویان عزیز ارائه کنم و در این مسیر از متخصصین مجرب در حیطه یادگیری و روانشناختی نیز برای آموزش بهتر استفاده کرده‌ام. امیدوارم به کمک این سایت به تمامی دانشجویان در سراسر کشور کمک کنم تا هیچ دانشجویی به علت بُعد مسافت، از آموزشهای مناسب محروم نباشد.

پرداخت آنلاین در سایت مسیرفردا توسط درگاه‌های پرداخت اینترنتی «به‌پرداخت ملت» و «سامان کیش» انجام می‌شود.